Bänner

WASHBURN eksklusiivne Limited Edition Rare Wood seeria

 

September 9, 2008 esitles Washburn Limited Edition Rare Wood tooteseeria kahte akustilist kitarri - D49SPK ja D49CESPK.Washburn nimetab neid akustilisi "Kõige ilusamateks olemasolevateks kitarrideks". Kitarre valmistati vaid 500 tükki ja neist kõigest 4 tükki on R Musicu valduses. Ajalugu kirjutatakse täna. Äkki saab just Sinust see, kes omab tükikest Washbuni aukartust äratavast ajaloost. Instrumentide valmistamisega tähistatakse Washburni 125-ndat aastapäeva (Washburn 125th Anniversary).

 

d49spkrarewood

Mõlema instrumendi kõlakaane, külgede ja tagumise kaane puiduvalikuks on looduslikul teel saavutatud visuaalefektiga vaher (spalted maple).

 

Spalted maple woodblock
Kliki suuremaks

Selline (spalted) vahtra puidutüüp on puidu mädanemisest tulenev muster või puidus peitunud bakterid, mis moodustavad tumedaid iseloomujooni. Stabiliseeritud puit (peatatud protsess) jätab väga dekoratiivse mulje justkui oleks keegi sulepea ja tindiga üle puidu joonistanud. Kitarride Washburn logo on valmistatud looduslikust pärlist (abalone), mida toodavad meriteod, sadul ja sadula keelepunnid valmistatakse dekoratiivsest eebenist (ebony). Teisteks tundemärkideks on roosipuust sõrmlaud, kolmnurksed Mother of Pearl sõrmlaua markerid (inlay), Grover Exclusive Ebonite Button pingutid. D49CESPK elektroakustilisel kitarril on lisaks B-Band eelvõimu elektroonika.

 

Tegemist on limiteeritud koguses instrumentidega. Seerias on vaid 500 ainulaadset ja kordumatut meistriteost, millest Eestisse jõudis ainult 2 tavaakustilist ja 2 elektroakustilist ja ainult R Musicus! Tõestuseks on iga kitarriga kaasas originaaltoote sertifikaat.

 

Washburn kitarride ametlik levitaja Eestis on R Music.

Vaata lisaks veel teisigi Washburn tavaakustilisi kitarre meie poodides.
Vaata lisaks veel teisigi Washburn elektroakustilisi kitarre meie poodides.