Bänner

Uued Eden Electronics EN400, WT550, Randall NBKING100 elektri- ja basskitarri võimendid

R Musicu kauplustesse jõudsid uued EDEN basskitarri võimendid ja RANDALL elektrikitarrivõimendid. 

NB KING 100

Nuno Bettencourt ja tema partneri Peter King'i disainitud uus NBKING100 on perfektne kombinatsioon kuniglikust välimusest ja kaasaegsest elektroonikast, et reprodutseerida Nuno Bettencourt'i legendaarset kitarri tooni. Klassikaline 2-kanaliga võimendi koos 3 režiimiga, mida saab hetkega ümber lülitada üle MIDI. Võimendit iseloomustab helisev CLEAN koos piisaval hulgal draiviga, OVERDRIVE kanal mistahes vintage või modernse hi-gain rütmi tooniks ja SOLO režiim võrreldamatuks keelte harmooniaks. Tagapaneeli funktsioonide hulka kuuluvad MIDI in/thru, lõppvõimendi lampide eelpinge seadistamise võimalus ja Series Effect Loop.

Tehnilised näitajad:

EELVÕIMU KANALID
3 kanalit
CH. 1: Clean režiim
CH. 2: Overdrive režiim
CH. 3: Solo režiim
LÕPPVÕIMENDI / VÕIMSUS
100 W / Täislamp • (4) E34L lampi
LISAD
EFX Loop, MIDI In/Thru, VU väljundvõimsuse indikaator
HIND NBKING100 võimendi 1437.30 € Osta R Music e-poest
NB412 kõlarikabinet 960.30 € Osta R Music e-poest

Tallinna kauplustes on kõigile basskitarri mängijatele välja pandud maailma ühe nimekaima tootja EDEN Electronics võimendid.

Eden World Tour basskitarri võimendid

Eden on pühendunud maailma parima saundiga ja usalduväärseimate võimendite valmistamisele. Kui öeldakse World Tour siis seda ka mõeldakse. Eden World Tour seeria võimendid on konstrueeritud, kavandatud ja valmistatud vastu pidama pidevale reisimisele ning sealjuures kõlama maksimaalselt igal õhtul. WT550 Traveller 550 tutvustav video
Hind: 947.70 € Osta R Music e-poest

Täpsemat infot Eden WT550 kohta kodulehelt või vaata milline näeb välja töökorras võimendi, mis on üle elanud stuudio põlengu!

Eden Nemesis EN seeria

Oma algusest saadik on Nemesis liin pakkunud Eden võimendite tooni ja funktsionaalsust mõnevõrra soodsamate lahendustena. Kergem kaal, kasutajasõbralikud funktsioonid, suur võimsus, killer toon teevad Nemesis seeria parimaks valikuks kesktasemega mängijale, poolprofesionaalidele ning isegi touring-spetsialistidele, kes hindavad head hinna ja kvaliteedi suhet.
HIND
EN400 532.80 € Osta R Music e-poest
EN410XST 645.30 € Osta R Music e-poest

Nemesis seeria esimene eraldiseisev võimupea EN400 produtseerib võimast FET (filed-effect transistor – väljatransistori) heli. EN400 lähtub lihtsa ja tõhusa Nemesis RS seeria eelvõimendi struktuurist. Eden annab oma Nemesis toodetele 2 aastat garantiid.