Bänner

Rotosound Nexus tooteseeria keeled, Rotosound hinnalangus

Inglismaal paikeva keelte tootja Rotosound esimesed polümeeriga kaetud keeled jõudsid Eestisse.

Rotosound omab värvikat ajalugu parimate ja innovatiivseimate keelte valmistajana. Pannes mängu kõik teadmised, oskused ja kogemused on tulemuseks uued, koodnimega Nexus, polümeeriga kaetud keeled. Polümeerid on hulk naturaalseid ja sünteetilisi materjale erinevate kasutusalade ja omadustega, kuid Rotosoundi puhul on tegemist unikaalse mikroskoopilise pindamisprotsessiga, mis lisab keeltele elastse, kaitsva, musta värvusega kihi. Spetsiaalne kaitsekiht aitab vältida keelte määrdumist ja korrosiooni, tõstes oluliselt nende eluiga. Kate on sõrmede all siidiselt pehme ja mis peamine – tekitab tooni, mida peab enne kuulma, et uskuda.

 

NEXUS seeria koosneb hetkel kokku seitsmest basskitarri, akustilise kitarri ja elektrikitarri keelte komplektist.

 

Type 52 mähisega ja musta polümeeriga kaetud basskitarri keeled on Rotosoundi sõnul hea energiaga, rikka keskmise sagedusega ja pakuvad head alternatiivi teras keelele (stainless steel). Saadaolevad komplektid on mõõtudega: 40-60-80-100 ja 45-65-85-105. Eraldi on saada üksik madal B (130) mõõdus keel 5-keelsele basskitarrile.

Nexus akustilise kitarri keeled on kaetud värvitu polümeer kattega, mille all kasutatakse fosfor pronks mähist tagades rikastatud kõrged ja mahedad keskmised. Komplekte pakutakse 10-50, 11-52 ja 12-54 suuruses.

Niklisulamist (nickel steel) Nexus elektrikitarri keeled on kaetud musta polümeeriga. Võrreldes tavaliste nikkel keeltega annab Nexus kate keeltele juurde soojust. Mõõtudena pakutakse 9-42 ja 10-46 suuruseid.

Rotosound elektrikitarri keeltel uus hind ja mitte ainult...

Alates novembrist langesid Rotosoundi elektrikitarri keelte hinnad.
Näiteks R9 keeled: vana hind 110.-, uus hind kõigil Roto Nickel on Steel elektrikitarri keeltel 100.-

Novembris iga ostetud Rotosoundi elektri- või akustilise kitarri keeltega Rotosound medikas kauba peale!
...ja ärge unustage, et igast Rotosoundi Roto Nickel on Steel elektrikitarri keelte pakist leiate 2 esimest keelt!!!