Bänner

Kuidas osta?

1. Vali sobiv toode e-poes teemalehti sirvides või kasutades vasakul menüüs oleva otsingukasti võimalusi.

2. Toote lisamiseks ostukorvi kliki ostukorvi ikoonil ostukaru või tekstil Osta.

3. Toote eduka ostukorvi lisamise kinnitus ilmub ekraanile peale operatsiooni õnnestumist. Kui soovid ostmist jätkata ja ostukorvi uusi kaupu lisada vajuta Jätka. Vastasel juhul võid jätkata tellimuse vormistamisega ja klikkida nupul Ostukorv.
Ostukorvi sisu kuvatakse paremal üleval tulbas ja detailset ostukorvi informatsiooni näeb lingilt "Näita ostukorvi".

4. Ostutellimuse vormistamine algab Sinu andmete sisestamisega. Kui ostad esmakordselt, saad end kiirelt kasutajaks registreerida (loe miks registreerida). Registreerimine tagab ligipääsu tellimuste ajaloole ja staatusele. 
Ostutellimuse vormistamise protsess koosneb peale andmete sisestamist kahest etapist:

  • Kauba kohaletoimetamise aadressi, kättetoimetamise viisi ja makseviisi valik

  • Tellimuse kinnitamine

Tähelepanu! Seoses tehniliste probleemidega ei tööta hetkel meie e-poe pangalingid. Palume tellimust vormistades makseviisiks valida "Ülekanne pangakontole". Peale tellimuse kinnitamist saadame teile arve, mille alusel saate teha ülekande meie Swedpanga või SEB panga kontole. Vabandame ebameeldivuste pärast!

5. Tasuda on võimalik koheselt ostutellimuse lõpus läbi Eesti pangalinkide, krediitkaardiga läbi usaldusväärse ja turvalise Nets E-Commerce Payment Gateway maksesüsteemi või ülekandega pangakontole. Kõikidel juhtudel saadetakse peale ostutellimuse sooritamist Sinu poolt sisestatud e-mailile tellimuse koopia kogu tehingu sisuga.
Kui oled valinud makseviisiks "Ülekanne pangakontole" saadetakse Sulle arve, millelt leiad kõik vajalikud rekvisiidid tellimuse eest tasumiseks. Juhul, kui arve ei ole saabunud 12 tunni jooksul alates tellimuse vormistamisest, võtke meiega ühendust See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Juhul, kui Te ei soorita makset kohe peale ostutellimuse kinnitamist, saab registreeritud kasutaja seda teha hiljem oma isikliku konto halduses. Krediitkaartidest toetame Visa ja MasterCard/EuroCard krediitkaarte.

swedbank_88x31_o seb_88x31_o mastercard visa

Küsimuste ja probleemide korral saate abi kiri See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või tööpäevadel E-R 11-17 (GMT+2) telefoninumbrilt tel (+372) 655 0805.

KONTAKT

Rlogo
tallinn