Miks registreerida?

Registreeritud kasutajana on Sul võimalus vaadata oma tellimuste ajalugu ja staatust

Konto halduses Tellimuste informatsioon kuvatakse Sulle kõik aja jooksul sooritatud ostutellimused. Lisaks saate jälgida tellimuste staatust ja vaadata üksiksasju. Informatsiooni uuendamine kontol toimub reaalajas.

Registreeritud kasutajale on ostud kiiremini ja lihtsamalt teostatavad

Olles eelnevalt püsikliendiks registreerunud on Sul tellimuste vormistamisel kasutada eeltäidetud aadressikaart ja kauba kättetoimetamise aadress, mida registreerimata ostu sooritav klient peab käsitsi täitma. Lisaks on Sulle kliendina sisse logides nähtavad registreeritud kasutajatele suunatud kampaaniate soodushinnad.

Kasutajaks registreerimise kohta saadetakse Sulle e-kiri, kus on kirjas kasutajanimi ja salasõna

Registreerimisvormil palume ära täita kõik tärniga tähistatud väljad ja sisestada täpsed ja täies ulatuses tegelikkusele vastavad andmed. See on vajalik eelkõige seetõttu, et kauba kohaletoimetamine või kätte andmine sujuks viperusteta. Samuti on oluline sisestada e-posti aadress, sest info eduka registreerimise kohta saadetakse just sinna. Sinu andmed on kaitstud ning R Music ei jaga andmeid kolmandate osapooltega.

 

Kui e-kiri ei ole vahetult pärast registreerimise lõppu Sinu poolt registreerimisel määratud e-posti aadressile laekunud, palume kontrollida esmalt "rämpsposti" - võib esineda juhuseid, kus Sinu rämpsposti filter asetab selle olulise kirja just sinna kausta.

 

Salasõna ja oma andmeid saad pärast esmast kodulehele sisselogimist muuta Konto halduses. Juhul, kui oled salasõna unustanud, saadame sulle uue. Teavitades meid probleemist e-kirjaga, lahendame selle esimesel võimalusel.


KONTAKT

Rlogo
tallinn