Noortebänd 2010 võitja on X Panda Tartust!

 

Neljapäeval, 13. mail selgus Tallinnas Rock Cafes Noortebänd 2010 võitja. Võistlustules oli üheksa bändi. Finaali pääsesid rahva hääletuse tulemusel Oak Tree, The Brackets, X Panda, Animal Drama, Embrö, Rising Sun, Merwis, Our Story ja Square Face.

 

Noortebänd 2010 võitjad:
I koht X Panda
II koht Merwin
III koht Oak Tree

 

Noortebänd 2010 võitjale on R Musicu poolt 10 000 EEK kinkekaart, Delfi poolt auhinnaks muusikavideo tegemine, Downtown Studiolt kahe loo tasuta salvestus. Võitjale veel Samsungi poolt vinged mobiiltelefonid ning lisaks aastane leping rõivafirmaga Vision.

II koht sai R Musicu poolt 3000 EEK kinkekaardi ja III koht 2000 EEK R Musicu kinkekaardi.

 

X Panda

X Panda alguseks võib lugeda aprill 2009, kui koolitöö raames valminud muusikalise projektiga võideti Heino Elleri nim. muusikakoolis peetud omaloomingu konkurss.Omavaheline muusikaline mõistmine osutus nii heaks, et otsustati ka edaspidi kollektiivina tegutseda. X Panda stiiliks on peamiselt progressiivne rokkmuusika, aga ka fusion. X Panda muusika sünnib soovist luua tehniliselt ja muusikaliselt huvitavat muusikat ning laiendada muusikalisi teadmisi ja horisonti.

http://www.myspace.com/xpandaband

Merwis

Merwis on alguse saanud 2001 aastal loodud ansamblist Creaker Kids, mis on praeguseks moondunud Merwiseks, kuhu vahele mahuvad veel Kreeker Kids, Kreeker ja Reloaded. Kunagises Kreekeris on laulnud näiteks praegune superstaar Birgit Õigemeel. Merwise stiiliks võib määratleda progressiivset rokki kuhu on juurde egatud ka mõnusaid meloodiaid.

http://www.merwis.com

Oak Tree

Oak Tree on iseseisev bänd mis koosneb ekstra lahedatest mängijatest, kes proovivad oma jalga pop/rock-i kultuuri viia. Juba aastast 2009 kuni siiamaani. Nagu paljudel teistel bändidel on meil katsetuste tulemusel ka oma hääl ja vorm tekkinud. Tulemuseks on uus ning värske muusika. Mis loodetavasti ka kunagi tulevikus laineid lööb.

http://www.myspace.com/oaktreeest


KONTAKT

Rlogo
tallinn