Bänner

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsuse õigused - privaatsuspoliitika

Oleme R Music veebilehel aadressil www.muusikariistad.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas R Music infot kasutab või avalikustab; (c) Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. R Music jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid eelnevalt informeerides. R Music internetipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Ostutellimuste info: R Music võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmeted võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aaressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

IP aadress ja "küpsiste" informatsioon: Nagu paljude teistegi veebilehtede puhul, salvestab R Musicu veebileht Teie IP aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega "küpsiseid" (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat R Musicu serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud lehe aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

R Music ei seo IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et Teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid Teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil Teie andmeid säilitada - näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

Kuidas R Music veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib R Music veebilehe külastamisel kogutud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, tootedete või teenusete pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada käesoleva kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teistel avalikel eesmärkidel. R Music võib Teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebilehe kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutustes.

R Music võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad R Musicule teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on R Musicu partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade tellimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Olukordades, kus Te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

R Music avalikustab kasutajate andmeid valitsuse, õigusasutuste, õiguskaitseorganite või teiste juriidiliste institutsioonidega seoses kohtukutsete, kohtuorderite või seoses muude juriidiliste protsessidega. Lisaks võib R Music jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

R Musicu omandamisel või ühinemisel teise äriühinguga, võib uus äriühing kasutajaid puudutavad andmed kanda oma andmebaasi.

Kasutaja õigused

Juurdepääs ja parandused: Teil on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid R Music Teist omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreeritud kasutaja andmeid saab muuta internetipoe konto halduses ja/või kasutatud muusikariistade keskkonnas. Kui te soovite oma õigusi rakendada kasutajakonto kustutamisel, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Meililistid: R Music ei kasuta hetkel ühegi kolmanda osapoole meililisti teenuseid.

 

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

Turvalisus

R Musicu veebileht omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal võtate Te teadmiseks, et R Music ei ole vastutav mis tahes "vaheltlõigatud" andmete interneti kaudu saatmisel ja käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud "vaheltlõigatud" andmete kasutamisest volitamata viisil.

Välised lingid

R Musicu veebileht kasutab linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse Teid R Musicu lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma R Music kontrolli kolmanda osapoole lehe üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastates mõnda sellistest lehtedest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades R Musicu veebilehte nõustute R Musicu privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebilehte kasutada. R Music jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal.
Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isiklike andmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siin samas privaatsuspoliitika lehel ja R Musicu avalehel.

Te vastutate privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest ning tagate, et olete teadlik kõikidest muudatustest. Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust.

  • R Music OÜ
  • Pronksi 5, 10124 Tallinn
  • Telefon: (372) 655 0805 E-R 11-17 (GMT+2)
  • Faks: (372) 655 0805
  • E-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

KONTAKT

Rlogo
tallinn
Bänner